Producenci

Statystyki

Produktów:
1932
Kategorii:
140
Nowości:
0
Promocje:
18

O sklepie


Jesteśmy rodzinną firmą działającą od lat na rynku wyposażenia wnętrz, która czerpiąc ze swojej energii i pasji stworzyła miejsce szczególne. Oferujemy oświetlenie – funkcjonalne i estetyczne, idealne do domu, pracy czy miejsc publicznych. Oferujemy produkty, które wyrażają styl, filozofię i osobowość. Nieustannie się rozwijamy szukając ciekawych rozwiązań, które łączy dobry design i jakość wykonania.

Dla tych, którzy wolą robić zakupy z domu przygotowaliśmy ofertę internetową. Nie wstając z ulubionego fotela, bez pośpiechu, o dowolnej porze można wybrać na co tylko mamy ochotę. Nasza szeroka wiedza o designie i oświetleniu oferowanego przez czołowych producentów pozwala nam dostarczać najlepsze produkty z bardzo dobrymi terminami realizacji w ofertach dopasowanych do wszystkich, także najbardziej rygorystycznych budżetów. W sklepie galeria-lamp.pl otrzymasz opiekę swojego project managera, który będzie służył pomocą zawsze kiedy będziesz jej potrzebować - od momentu pomocy przy wyborze produktów, kolorystyki, czy sprawdzenia postępu w realizacji zamówienia aż po dostawę do Twojego domu. W skrócie: oszczędzamy Twój czas i pieniądze – pomagamy wybrać najlepsze rozwiązania.

Ufamy, iż to właśnie światło wydobywa całe piękno w naszym otoczeniu. W ofercie galeria-lamp.pl znajdą Państwo wiele wspaniałych lamp, które mogą stać się częścią wystroju wnętrz.
Jesteśmy młodym zespołem, dla którego ciągłe poszukiwanie najlepszych rozwiązań jest olbrzymią przyjemnością i wyzwaniem. Dzięki temu odkrywamy i tworzymy nowe wzory lamp, które są odbiciem najnowszych światowych trendów.
Lampy nowoczesne, stylowe, klasyczne - wszystkie znajdziesz w galeria-lamp.pl


Z poważaniem

Zespół galeria-lamp.pl


Nie jesteśmy anonimowi

Oto kim jesteśmy i czym się zajmujemy


Kasia

Specjalistka ds. aranżacji wnętrz

mail: k.sadowska@galeria-lamp.pl


Paweł

Specjalista ds. kontaktu z Klientem korporacyjnym

mail: p.bednarek@galeria-lamp.pl


Grzegorz

Specjalista ds. sprzedaży internetowej

mail: info@galeria-lamp.pl


Jacek

Magazynier

Specjalista ds. wysyłek

mail: magazyn@galeria-lamp.pl


Sklep internetowy Shoper.pl